3 456,03 ₴
LPVD75VPLNS Розподільча шайба L для гідравліки LPVD75 Liebherr. Купити запчастини до спецтехніки Liebherr в Києві безпосередньо з нашого складу. Всі запчастини до мостів і редукторів ми поставляємо безпосередньо від виробника. Ремонт мостів, трансмісії та двигунів проводить наш сервісний центр (Київ, Україна).
Розподільча шайба L LPVD75VPLNS є важливим компонентом гідравлічного насоса Liebherr LPVD75, виробленого компанією Handok. Вона відповідає за розподіл гідравлічної рідини між різними секціями насоса, забезпечуючи правильну циркуляцію та підтримання необхідного тиску. Цей компонент відіграє ключову роль у підтримці продуктивності та ефективності роботи насоса.
Сиробник: Liebherr
Артикул: LPVD75VPLNS
Застосування:
Англійська назва: Valve plate Left
Інтернет-магазин spec-zapchasti пропонує продаж запчастин бренду Liebherr за приємною ціною від постачальника.
Група компаній «СПЕЦ-ЗАПЧАСТИНА ГРУП» пропонує купити оригінальні комплектуючі для спеціальної, сільгосп, будівельної та комунальної техніки у Києві, Ужгороді, Черкасах, Харкові, Житомирі та Полтаві нові та Б/У у високій якості запчастини. Щоб Ваш навантажувач-екскаватор, колісний екскаватор, екскаватор гусеничний, бульдозер, автогрейдер, міні-екскаватор, міні-навантажувач завжди був виправлений ми ведемо повну історію обслуговування та діагностики. Ви можете довіряти нам.
Аналоги: -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |